– Nowe życie – w kreatywny sposób

W dniach 11-12 października 2016 r.  Biblioteka w Siedliskach stała się małą pracownią artystyczną. Podczas przeprowadzonych zajęć młodzi artyści z wielką pasją zmieniali stare puszki, zniszczone szkatułki i pudełka kartonowe, które miały wylądować na dnie śmietnika –  w nowe, błyszczące i fantazyjnie zaprojektowane bibeloty. W ciągu zaledwie kilku godzin spędzonych w Bibliotece dzieciaki stworzyły całe mnóstwo pięknych akcesoriów, które nie tylko pomieszczą dziecięce drobiazgi, ale również będą gustowną ozdobą niejednego pomieszczenia.

Zajęcia pokazały dzieciom jak przy odrobinie chęci możemy połączyć oszczędność, pożyteczność i naprawdę fajną zabawę.

Tak więc prośba! Jeśli posiadamy stare pudełeczka, zniszczone szkatułki, butelki  itp. ? nie  wyrzucajmy ich! Nadajmy im nowe życie –  w kreatywny sposób.

M.Habrat