– Warsztaty świąteczne w Siedliskach

AKTUALNOŚCI

W ostatnich dniach tj. od poniedziałku do czwartku  21-24 listopada, w godz. od 15.00-18.00 odbywały się warsztaty ozdób świątecznych !

Uczestnicy w świątecznej atmosferze wykonywali  bombki , które wymagały sporo czasu .  Praca przy wykonaniu bombki przestrzennej wymaga kilku etapów, składania domków z makiet, dekorowania , nakładania  sztucznego śniegu i tak można jeszcze długo wymieniać, bo cała aranżacja zależy od pomysłowości twórczej.  Aż przychodzi najprzyjemniejszy moment zamknięcia całości w kuli(ja mówię w magicznej kuli) ,może to nastąpić po całkowitym wysuszeniu !

Drugą bombkę – medalion – serduszko, wykonałyśmy  malując elementy dekoracyjne konturówką do szkła , następnie posypując mieniącym brokatem.

Były tez Aniołki duże , małe  ale te zostały zrobione i przeznaczone na kiermasz do Szkoły Podstawowej w Siedliskach.

Pracy było bardzo dużo ale wszyscy świetnie sobie radzili i mile spędzili czas.  Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniach .

Zapraszam  na następne spotkania w dniach 29-30  listopada2016 na godz.15 wykonamy bombki dla naszych darczyńców, którzy wspomagali nas podczas organizowanych imprez (Dzień Dziecka, Zabawa Wakacyjna itp)

Składamy serdeczne życzenia świąteczne.

Back to top