– Szkice “martwej natury” – spotkanie

W dniu 23.09.2021 r. w Domu Kultury w Siedliskach odbyło się ostatnie spotkanie z realizowanej inicjatywy w ramach programu Prom Do Kultury+Inicjatywy Lokalne 2021. Tym razem Brygada RR zorganizowała spotkanie z miejscową malarką, Panią Izabelą Gaweł, gdzie uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności plastyczne szkicując”martwą naturę”. Były to niezwykle  relaksujące, przyjemne zajęcia, w których warto było uczestniczyć, poznać nowe umiejętności jaki i doświadczenia, do których Brygada RR na pewno powróci po krótkiej przerwie. Serdeczne podziękowania kierujemy dla całej Brygady RR za ogrom pracy jaki włożyła w przygotowanie jak i realizację tak różnorodnych spotkań: teatrzyk Kamishibai, plener malarski, który odbył się w pięknym otoczeniu lasu, warsztaty kulinarne z  KGW w Siedliskach, cały cykl spotkań z makramą oraz szkic ołówkiem. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Pani Dyrektor GOK- Edycie Serwatka, koordynatorowi – Adrianowi Skubisz, Pani Henryce Fień, Marioli Friedek, Katarzynie Bober, która tworzyła makramowe projekty. Podziękowania należą się również wszystkim uczestnikom, za to,że byli, brali czynny udział, można było na nich liczyć i dzięki temu ta inicjatywa pozostanie wyjątkowa.