– Akcja Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie

Kinder razem z wydawnictwem Znak i bibliotekami organizuje zbiórkę książek do wspólnego czytania. Zachęcamy rodziców do przyniesienia książek do biblioteki, w szczególności książek dziecięcych. Jeśli Twoje dziecko wyrosło, podziel się książką z innymi dziećmi. Kinder odbierze je, uzupełni o nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których ich brakuje.

Pamiętajcie! Oddajemy tylko niezniszczone i kompletne książki, w stanie takim, w którym sami lubimy wypożyczać. Każde dziecko za wsparcie akcji otrzyma zakładkę zaprojektowaną przez Ambasadorów oraz dyplom od Kinder. Zachęcamy do udziału.

Akcja startuje od 2 listopada, a zakończy się 30 listopada. Biblioteki biorące udział w akcji otrzymają nagrody w postaci 2 puf.