– Była moc – Dni Gminy Nozdrzec 2023

AKTUALNOŚCI
Za nami Dni Gminy Nozdrzec !!!????
Wśród mnóstwa atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi mogli korzystać z animacji, warsztatów oraz dmuchawców. Starsi mogli delektować się zarówno pysznościami????????????????, przygotowanymi przez niezawodne Koła Gospodyń Wiejskich oraz skorzystać z oferty licznych stanowisk edukacyjno-promocyjnych m.in przez Środowiskowy Dom Samopomocy im. Anny w Izdebkach, Nadleśnictwo Brzozów, Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego, Akademię Umiejętności Aurum???? oraz Monster Tracka . Sobotnie popołudnie było znakomitą okazją do wyróżnienia statuetką Zasłużony dla Gminy Nozdrzec Stowarzyszenia Quad Team Pogórze za całokształt działalności. Jak co roku również podkreślając siłę tradycji rozstrzygnięto konkurs kulinarny, gdzie tegorocznym zwycięzcą zostało Koło Gospodyń Wiejskich w Hłudnie.????????????‍????????????
Na scenie lśniły gwiazdy – zarówno nasze rodzime OSC, Krystian Herba oraz gwiazda wieczoru KSU, który zaprezentował swoje największe przeboje sprawiając, że w sercu naszej gminy gościła niczym niezmącona radość i fantastyczna zabawa do późnych godzin nocnych.????????????
Dziękujemy, że przyjęliście zaproszenie i wybraliście opcję spędzenia z nami wspaniałego sobotniego popołudnia ⭐⭐⭐ Była mo c????????????
Back to top