– “Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaje całe…” – warsztaty artystyczne

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym wszystkie Mamy i Tatusiowie mają swoje święto. Jaki prezent im ofiarować? Wiele osób odpowiada, że powinno to być coś wyjątkowego, od serca. Najbardziej na pewno ucieszą własnoręcznie wykonane upominki.

Dnia  16 maja br. w Bibliotece Publicznej w Siedliskach już po raz kolejny  odbyły się warsztaty, tym razem zdobienia serc metodą dequpage. Dzieci własnoręcznie przygotowywały prezenty dla swoich rodziców, wkładając w pracę ogrom serca   i kilogramy cierpliwości. Efekt końcowy był fantastyczny, a uśmiech na twarzach   i zadowolenie po warsztatach były najlepszym dowodem na to, że warto takie zajęcia organizować. W Bibliotece zostały również przygotowane ręcznie szyte      i robione pluszaki (sowy, koniki, misie), które będą rozdane dzieciom jako nagrody podczas Dnia Dziecka w Siedliskach.