– Ferie w bibliotece

Właśnie pożegnaliśmy tegoroczne ferie zimowe, po których zostaną nam miłe wspomnienia i cenna wiedza.
Twórczo, kreatywnie, kolorowo i wesoło – w takim klimacie odbywały się zajęcia dla dzieci w ramach akcji “Biblioteczna Kraina Niespodzianek”.
Okazało się, że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby się świetnie bawić w czasie ferii. Dla dzieci był to czas spędzony na ciekawych zajęciach. Wszystkim uczestnikom nie brakowało dobrego humoru oraz świetnych pomysłów do wspólnej zabawy. Młodzi czytelnicy uczestniczyli w różnych rozgrywkach umysłowych, warsztatach plastycznych, ceramicznych, zabawach ruchowych, grach planszowych, wspólnego tworzenia teatrzyków Kamishibai. Po raz pierwszy zagościła joga, która pozwoliła na chwilę relaksu i wyciszenia.
Nawet długie, plątające się sznurki nie dawały rady studzić zapału uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach, którzy również skorzystali z zajęć w bibliotece.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywnie spędzony czas!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji