– II Festiwal Miodowy i podsumowanie projektu pn. „Rozbudowa Dworskiej Pasieki”.

Projekt pn. “Rozbudowa Dworskiej Pasieki” finansowany ze środków Fundacja ORLEN w ramach IV edycji programu “Moje miejsce na Ziemi to jedno z dwóch zadań, którego realizację zakończyła nasza instytucja kultury wraz z końcem czerwca.
Za nami kilka miesięcy wspaniałej współpracy na rzecz ochrony bioróżnorodności. Wszyscy wiemy jak istotna jest edukacja ekologiczna, dlatego cieszymy się, że przy wsparciu Zarządu Fundacji ORLEN, Wójta Gminy Nozdrzec Stanisław Żelaznowski, uczniów Szkół Podstawowych, pracowników i podopiecznych Środowiskowego Domu im. Anny w Izdebkach oraz lokalnych pszczelarzy — udało się zrealizować niezwykły projekt, który poza wymiernymi efektami dla środowiska — pozwolił osiągnąć również pozytywne rezultaty dla funkcjonowania społeczności lokalnej.
Dzisiaj, jeszcze raz wracamy wspomnieniami do II Festiwalu Miodowego, który stanowił podsumowanie wspólnych działań i prezentował efekty zrealizowanego przedsięwzięcia.