– Mikołajkowe Debiuty Hłudno 2018

AKTUALNOŚCI

W dniu 28 listopada 2018 r. w Zespole Szkół w Hłudnie odbyły się gminne eliminacje ?Mikołajkowe Debiuty?. Jest to konkurs piosenki polskiej dla dzieci         z klas od 0 do III Szkół Podstawowych z terenu gminy Nozdrzec. W ten sposób propagujemy wspólne śpiewanie, staramy się kultywować polską tradycję,             a także przygotowywać dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa
w kulturze. W tych zmaganiach dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Jury przyznało następujące miejsca:

W kategorii klas 0-I:

  1. Marcelina Zając uczennica klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Izdebkach,
  2. Julia Skotnicka uczennica klasy 0 Szkoły Podstawowej w Nozdrzcu
  3. Zuzia Gładysz uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Hłudnie

W kategorii klas II-III

  1. Alicja Dąbrowska uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Wesołej
  2. Karol Jarosz uczeń klasy II Szkoły Podstawowej Nr 2 w Izdebkach
  3. Martyna Owsiana uczennica klasy II Szkoły Podstawowej Nr 2 w Izdebkach.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze, a najlepiej śpiewający dodatkowo nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury         w Nozdrzcu ? organizator imprezy.

Zwycięzcy: Marcelina Zając, Julia Skotnicka, Alicja Dąbrowska i Karol Jarosz  będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym 6.12.2018r. w BDK w Brzozowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim artystom, którzy ubogacili spotkanie śpiewem i własną interpretacją piosenek. Dziękuje nauczycielom           i rodzicom za przygotowanie dzieci. Do zobaczenia na następnych Mikołajkowych Debiutach.

Dyrektor  Gminnego Ośrodka
Kultury w Nozdrzcu

Back to top