– Mikołajkowe Debiuty Izdebki 2019

AKTUALNOŚCI

W dniu 21 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej Polski
w Izdebkach odbyły się gminne eliminacje ?Mikołajkowe Debiuty?. Jest to konkurs piosenki polskiej dla dzieci z klas od 0 do III Szkół Podstawowych               z terenu gminy Nozdrzec. W ten sposób propagujemy wspólne śpiewanie, staramy się kultywować polską tradycję, a także przygotowywać dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa w kulturze. W tych zmaganiach dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Jury przyznało następujące miejsca:

W kategorii klas 0-I:

  1. Julia Konopacka uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Izdebkach,
  2. Julia Skotnicka uczennica klasy 1 Szkoły Podstawowej w Nozdrzcu
  3. Lena Serwatka uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Izdebkach

W kategorii klas II-III

  1. Liliana Dziura uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Izdebkach
  2. Wiktoria Kałamucka uczennica klasy II Szkoły Podstawowej w Hłudnie
  3. Felicyta Tomoń uczennica klasy II Szkoły Podstawowej w Wesołej

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze wręczone przez Wójta Gminy Nozdrzec i Dyrektora GOK, a najlepiej śpiewający dodatkowo nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu ? organizatora imprezy.

Zwycięzcy: Julia Konopacka, Julia Skotnicka, Liliana Dziura i Wiktoria Kałamucka będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym 5 grudnia 2019r.     w BDK w Brzozowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim artystom, którzy ubogacili spotkanie śpiewem i własną interpretacją piosenek. Dziękuje Pani Dyrektor oraz nauczycielom z terenu Gminy i rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci. Do zobaczenia na następnych Mikołajkowych Debiutach

Dyrektor  GOK

 

 

 

Back to top