– “Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt…” – warsztaty artystyczne na Dzień Kobiet

Kobietą jest każda mama, każda ciocia Jasia, ciocia Stasia, czy ciocia Ina. Kobietami są artystki, co je znamy z telewizji albo z kina. Każda babcia jest kobietą, każda pani w szkole, za kobietę musisz uznać siostrę Olę, która jest      za mała jeszcze, by iść do przedszkola, a mimo to kobietą jest już mała Ola… Kobietami są tak samo wszystkie koleżanki, od Halinki piegowatej do szczerbatej Anki.”

Święto kobiet to taki dzień, który powinien trwać cały rok. Bo przecież kobietą jest się nie tylko od święta ale cały czas. Czym byłby świat bez kobiet? – na pewno każdy wiele im zawdzięcza. Tradycyjny kwiatek jest uroczy, ale trwała pamiątka lub upominek własnoręcznie wykonany będzie prawdziwym skarbem. Dlatego też dnia 7 marca w Bibliotece Publicznej w Wesołej zebrali się młodzi “mężczyźni” aby własnoręcznie przygotować upominki dla swoich koleżanek. Biblioteka zamieniła się w warsztat prac artystycznych. Była świetna zabawa, podczas której chłopcy wykazali się dużą wyobraźnią i  pomysłowością. Dziewczyny były zachwycone  prezencikami i zaskoczone tym, że koledzy wykazali się takim talentem.

Powiadają, że z kobietami źle ale bez nich jeszcze gorzej.