– ,,Przerwa na wspólne czytanie”

AKTUALNOŚCI

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować wszystkich czytelników, iż Biblioteka Publiczna w Siedliskach zdobyła 1919 głosów w Ogólnopolskiej Akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie” z Kinder.

Zwycięskich bibliotek było 300, z czego pierwsze 50 otrzymało po 5000 zł na zakup książek i po dwie pufy. Nasza  Biblioteka w Siedliskach znalazła się na liście 250  zwycięskich bibliotek i otrzymała 300 zł na zakup książek oraz dwie super pufy!

Chciałabym serdecznie podziękować Wam – drodzy Czytelnicy, za tak ogromne zaangażowanie i wytrwałość w codziennym głosowaniu. To również dzięki Waszym koleżankom z pracy, znajomym i przyjaciołom – udało się zdobyć wymaganą liczbę głosów i otrzymać wybrane przez nas książki oraz pufy.

Cała akcja ,,Kinder wspólne czytanie” trwała od 02 września do 04 listopada 2019 roku  i wymagała  systematycznego oddawania jednego głosu. Dziś wiemy że naprawdę było warto!!! Otrzymane książki zwiększą nasz dziecięcy księgozbiór, a fajne duże pufy posłużą do miłego spędzania czasu na wspólnym czytaniu.

Dziękuję jeszcze raz za każdy oddany głos i zapraszam do wspólnego czytania w bibliotece.

M.Habrat

 

Back to top