– Rajd rowerowy

AKTUALNOŚCI

Za nami rajd rowerowy w ramach inicjatywy „Rowerowy zawrót głowy” realizowany przez grupę nieformalną „Zakręceni rowerowo” pod patronatem Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebkach w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020”. Impreza skierowana była dla aktywnych rodzin z dziećmi oraz miłośników turystyki z perspektywy rowerowego siodełka.
Na staracie zgromadziło się wielu cyklistów. Byli to uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami.

Tegoroczna trasa rajdu wiodła atrakcyjnymi przyrodniczo terenami Nadleśnictwa Izdebki, które przybliżyli uczestnikom Pani Urszula i Pan Mieczysław Barć  pracownicy Nadleśnictwa Brzozów.

Wójt Gminy Nozdrzec – Stanisław Żelaznowski, który jednocześnie był uczestnikiem w kilku słowach przywitał zgromadzonych i po pamiątkowym zdjęciu wszyscy  ruszyli na trasę, która w tym roku była wymagająca ale za to obfitowała w atrakcje krajoznawcze. Na mecie na wszystkich uczestników rajdu czekała kiełbasa z grilla. Po regeneracyjnym posiłku nastąpiło oficjalne wręczenie pamiątkowych medali oraz smyczy. Nie zabrakło również gadżetów promocyjnych ufundowanych przez Nadleśnictwo Brzozów-Lasy Państwowe.

Dziękujemy za zaangażowanie w organizację imprezy Dyrekcji Szkoły im. św. Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach oraz Nadleśnictwu Brzozów-Lasy Państwowe.

 

 

 

Grupa nieformalna –Zakręceni rowerowo

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.”

 

Back to top