– Zaproszenie

Muzyka ma szczególny wpływ na nasz rozwój. Stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego. Kształtuje pamięć aktywną, podzielność uwagi, twórczą wyobraźnię oraz kompetencje poznawcze: od spostrzegania, poprzez klasyfikowanie do ocen estetycznych. Inne funkcje muzyki związane są z rozwojem samodzielności myślenia, zaspokajaniem potrzeby ekspresji, jak również wpływają na zdolności komunikacyjne.

Wychodząc ku oczekiwaniom mieszkańców Gminy Nozdrzec, Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na naukę gry na instrumentach dętych i strunowych. W ofercie Gminnego Ośrodka Kultury znajdują się również warsztaty nagłośnieniowe, które przybliżą kluczowe zagadnienia związane z tematyką AUDIO, a także pozwolą zapoznać się z podstawowymi metodami nagrywania dźwięku.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prowadzone są tylko zapisy na poszczególne instrumenty. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie podany w późniejszym terminie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, tel. 693-892-001