– Zaproszenie

Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu zaprasza na "Festiwal Miodowy" w Izdebkach 4 lipca (niedziela) 2021 r., godz. 16:00 Zespół Dworski W programie m.in.: - podsumowanie projektu "Dworska Pasieka" - konkurs na ciasto miodowe - ekologiczne stoiska edukacyjne - promocja produktów lokalnych - konkursy na temat bioróżnorodności - dyskusja panelowa - występy artystyczne - atrakcje dla dzieci Wydarzenie będzie zakończone zabawą taneczną! Patronat Honorowy: Wójt Gminy Nozdrzec Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.