Zaproszenie do Bibliotek

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z  nowości wydawniczych. Dla wszystkich lubiących spędzać wolny czas w towarzystwie najwierniejszego przyjaciela jakim może okazać się książka, zawsze dobra i na pogodę jak i nudne deszczowe dni. Biblioteki oferują dla każdego coś interesującego: literaturę kobiecą, sensacyjną, podróżniczą, fantastykę oraz dużo bajeczek dla dzieci           i powieści dla młodzieży. Oto kilka nowości wydawniczych: B.A.Paris – „Pozwól mi wrócić”, Kimberly Belle – „Idealne małżeństwo”, Karolina Wilczyńska – „Zapach bzu”, A.F.Brady – „Na krawędzi”, Taylor Adams – „Bezbronne”, Agnieszka Janiszewska – „Po drugiej stronie”, Gabriela Gargaś – „Namaluj mi słońce”, Edward Łysiak – „Kresowa opowieść – Nadia” oraz wiele innych.

rbt

ROZMIAR CZCIONKI