– Konkurs plastyczny w bibliotekach LATO 2016

Serdecznie zapraszamy  dzieci do udziału w konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Nozdrzcu z siedzibą w Warze wraz z filiami. Konkurs rozpoczyna się 2 sierpnia 2016r. i trwać będzie do 31 sierpnia 2016r. Temat prac konkursowych brzmi:

”Moje wyśnione wakacje na …”

W konkursie mogą brać udział dzieci w dwóch grupach wiekowych:

I ? do 5 lat

II ? od 6 lat do 13 lat

Prace konkursowe należy złożyć bibliotekarzowi w każdej z filii bibliotecznej na terenie gminy Nozdrzec do dnia 31-go sierpnia 2016 roku. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice.

Nagrodą główną w konkursie będzie dla grupy I-Plecak firmowy, dla grupy II-MP 3. Dodatkowo przyznane będą nagrody za drugie, trzecie i czwarte miejsce. Nagrodami będą: książki o tematyce przygodowej oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu dostępny jest w każdej Bibliotece Publicznej
na terenie gminy Nozdrzec.