– Brygada RR działająca przy bibliotece w Siedliskach

AKTUALNOŚCI
Już w tą środę o godzinie 14.30 w Bibliotece Publicznej w Siedliskach, rozpocznie się realizacja oddolnej inicjatywy pn. "Brygada RR działająca przy bibliotece w Siedliskach". Aktualny harmonogram inicjatywy: 18.08 (środa), godz. 14:30- teatrzyk Kamishibai oraz warsztaty plecenia makramy 21.08 (sobota), godzi. 15:00- plener malarski z Panią Izabelą Gaweł na polanie w Janiczach, na zakończenie ognisko. UWAGA! W razie niepogody spotykamy się o 15.30 na sali w Domu Strażaka w Siedliskach. Skąd nazwa inicjatywy? Panie, które założyły grupę nieformalną podkreślają jak ważnym elementem życia społecznego za Sanem jest biblioteka oraz pracująca tam p. Małgorzata- jest ona zdecydowanie jedną z lokalnych liderek, która angażuje się bezinteresownie w działania na rzecz lokalnej społeczności. Natomiast pierwsza część nazwy inicjatywy "Brygada RR" nawiązuje do Rady Rodziców- organ ten dzięki współpracy z miejscową biblioteką oraz mieszkańcami "zasania", stara się stwarzać ambitne alternatywy spędzania wolnego czasu. Oddolna inicjatywa ma na celu m.in stymulowanie i umacnianie działań pielęgnujących kontakty międzyludzkie, promowanie kultury oraz integrację społeczności lokalnej. Ważnym narzędziem w osiągnięciu założonych celów będzie oddolna inicjatywa, która jest bardzo bogata w różnego rodzaju warsztaty. Zapraszamy wszystkich do udziału w realizowanych działaniach. Mamy nadzieję, że licznie spotkamy się podczas tej niezwykłej inicjatywy. Skład grupy nieformalnej: 1. Edyta Kijowska 2. Izabela Gaweł 3. Paulina Misiewicz 4. Honorata Zabój 5. Małgorzata Pyrcz Koordynator Projektu: Adrian Skubisz Budżet Inicjatywy: 4500,00 złotych
Już w tą środę o godzinie 14.30 w Bibliotece Publicznej w Siedliskach, rozpocznie się realizacja oddolnej inicjatywy pn. “Brygada RR działająca przy bibliotece w Siedliskach”.
Aktualny harmonogram inicjatywy:
18.08 (środa), godz. 14:30- teatrzyk Kamishibai oraz warsztaty plecenia makramy
21.08 (sobota), godzi. 15:00- plener malarski z Panią Izabelą Gaweł na polanie w Janiczach, na zakończenie ognisko. UWAGA! W razie niepogody spotykamy się o 15.30 na sali w Domu Strażaka w Siedliskach.
Skąd nazwa inicjatywy? Panie, które założyły grupę nieformalną podkreślają jak ważnym elementem życia społecznego za Sanem jest biblioteka oraz pracująca tam p. Małgorzata- jest ona zdecydowanie jedną z lokalnych liderek, która angażuje się bezinteresownie w działania na rzecz lokalnej społeczności. Natomiast pierwsza część nazwy inicjatywy “Brygada RR” nawiązuje do Rady Rodziców- organ ten dzięki współpracy z miejscową biblioteką oraz mieszkańcami “zasania”, stara się stwarzać ambitne alternatywy spędzania wolnego czasu.
Oddolna inicjatywa ma na celu m.in stymulowanie i umacnianie działań pielęgnujących kontakty międzyludzkie, promowanie kultury oraz integrację społeczności lokalnej. Ważnym narzędziem w osiągnięciu założonych celów będzie oddolna inicjatywa, która jest bardzo bogata w różnego rodzaju warsztaty.
Zapraszamy wszystkich do udziału w realizowanych działaniach. Mamy nadzieję, że licznie spotkamy się podczas tej niezwykłej inicjatywy.
Skład grupy nieformalnej:
1. Edyta Kijowska
2. Izabela Gaweł
3. Paulina Misiewicz
4. Honorata Zabój
5. Małgorzata Pyrcz
Koordynator Projektu: Adrian Skubisz
Budżet Inicjatywy: 4500,00 złotych
Back to top