– MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK – WRĘCZENIE DYPLOMÓW

W Bibliotekach mali czytelnicy wraz z rodzicami spotkali się, aby podsumować dotychczasowe efekty akcji Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”.  Otrzymali okolicznościowe dyplomy i odznaki.

Gratulujemy maluchom oraz rodzicom, że tak wytrwale przychodzili do biblioteki i wypożyczali książki, które wspólnie czytają.

Akcja „Mała książka – wielki człowiek” trwa nadal,dlatego gorąco zachęcamy dzieci w wieku przedszkolnym do wzięcia udziału. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

„Wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie”.