– Mikołajkowe Debiuty 2017

AKTUALNOŚCI

W dniu 29 listopada 2017 r. w Zespole Szkół w Hłudnie po raz XXII odbyły się gminne eliminacje ?Mikołajkowe Debiuty?. Jest to konkurs piosenki polskiej dla dzieci z klas od 0 do III Szkół Podstawowych z terenu gminy Nozdrzec. W ten sposób propagujemy wspólne śpiewanie, staramy się kultywować polską tradycję, a także przygotowywać dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa    w kulturze.  W tych zmaganiach dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne.  Jury przyznało następujące miejsca:

W kategorii klas 0-I:

  1. Liliana Dziura klasa I Szkoła Podstawowa nr 2 w Izdebkach,
  2. Karol Jarosz klasa I Szkoły Podstawowa nr 2 w Izdebkach
  3. Zuzanna Gładysz klasa 0 Szkoła Podstawowa w Hłudnie.

W kategorii klas II-III

  1. Alicja Dąbrowska klasa II Szkoła Podstawowa w Wesołej

2.Zofia Szpiech klasa III Szkoła Podstawowa w Nozdrzcu

  1. Maja Barnaś klasa II Szkoła Podstawowa w Hłudnie

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze, a najlepiej śpiewający dodatkowo nagrody książkowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu ? organizator imprezy.

Zwycięzcy: Liliana Dziura, Karol Jarosz, Alicja Dąbrowska i Zofia Szpiech reprezentować będą naszą gminę na szczeblu powiatowym 7.12.2017r. w BDK w Brzozowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim artystom, którzy uświetnili spotkanie śpiewem i własną interpretacją piosenek. Dziękuje Dyrektorowi i nauczycielom Szkoły w Hłudnie i rodzicom za przygotowanie dzieci. Do zobaczenia na następnych Mikołajkowych Debiutach

Dyrektor  GOK w Nozdrzcu

Back to top