– Noc Bibliotek 2022

Wracamy do sobotniej VIII Nocy Bibliotek,??? podczas której na uczestników czekało wiele atrakcji.??
Inspirując się tegorocznym hasłem „To się musi powieść!” wspólne świętowanie rozpoczęto się prezentacją Łukasza Domina o swojej pasji do biegania,?‍♂️? determinacji w realizacji nowych celów oraz o ludziach, dla których przemierza nasz kraj wszerz i wzdłuż .
Następnie przyszła pora na wspólne zabawy, quizy oraz gry sprawnościowe.??✏️? Na najmłodszych uczestników czekał teatrzyk Kamishibai.?
Nocy Bibliotek co roku towarzyszy pokaz filmu. ???Uzbrojeni w poduszki i koce oraz świeżo przygotowany popcorn uczestnicy obejrzeli film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” . Wspólne świętowanie zakończyła wizyta w bibliotece w poszukiwaniu duchów.?????
Była to jedyna taka noc, pełna wrażeń i pozytywnych emocji. Już dziś zapraszamy za rok!