Wracamy do sobotniej VIII Nocy Bibliotek, podczas której na uczestników czekało wiele atrakcji.
Inspirując się tegorocznym hasłem „To się musi powieść!” wspólne świętowanie rozpoczęto się prezentacją Łukasza Domina o swojej pasji do biegania, determinacji w realizacji nowych celów oraz o ludziach, dla których przemierza nasz kraj wszerz i wzdłuż .
Następnie przyszła pora na wspólne zabawy, quizy oraz gry sprawnościowe. Na najmłodszych uczestników czekał teatrzyk Kamishibai.
Nocy Bibliotek co roku towarzyszy pokaz filmu. Uzbrojeni w poduszki i koce oraz świeżo przygotowany popcorn uczestnicy obejrzeli film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” . Wspólne świętowanie zakończyła wizyta w bibliotece w poszukiwaniu duchów.
Była to jedyna taka noc, pełna wrażeń i pozytywnych emocji. Już dziś zapraszamy za rok!