– Plener malarski

Plener malarski to intensywna praca twórcza połączona z przyjemnością przebywania w otoczeniu przyrody. Przekonali się o tym uczestnicy pleneru, którzy w piątkowe popołudnie 22 lipca 2022 r. przybyli aby rozwijać swoje umiejętności malarskie w Siedliskach. Po powitaniu wszystkich przybyłych przez dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nozdrzcu oraz krótkiej organizacji warsztatu pracy, artyści w skupieniu oddali się swojej pasji tj. malowaniu. Przez cały czas mogli liczyć na wsparcie i pomoc malarki Izabeli Gaweł, która udzielała cennych wskazówek. Wśród uczestników panowała serdeczna i twórcza atmosfera, która wpłynęła na indywidualny sposób malarskiej interpretacji zachodzącego słońca. Dziękujemy wszystkim za cudownie spędzony czas oraz motywację do dalszego twórczego działania. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.