– Program “Moje miejsce na Ziemi”.

Jest nam miło poinformować, że nasza instytucja kultury znalazła się w gronie 185. laureatów tegorocznej edycji programu “Moje miejsce na Ziemi”, którego organizatorem jest Fundacja ORLEN.
W ramach Programu zostały wybrane najbardziej wartościowe projekty inicjatyw społecznych zgłoszone przez Wnioskodawców. Nasza inicjatywa pn. “Rozbudowa Gminnej Pasieki Dworskiej” otrzymała wsparcie w wysokości 10000,00 złotych.
Projekt promuje działania proekologiczne, a grupę odbiorców stanowi cała społeczność lokalna. Przy realizacji projektu ponownie skupimy się na działaniach, które mają na celu edukację ekologiczną oraz ochronę bioróżnorodności
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w projekcie, którego realizacja rozpocznie się w 2022 roku i zostanie zakończona II Festiwalem Miodowym, w czerwcu przyszłego roku .