– Projekt “Prom Do Kultury”.

AKTUALNOŚCI
W ubiegłą niedzielę byliśmy świadkami wspaniałego widowiska, które było wynikiem realizowanej oddolnej inicjatywy przez grupę nieformalną z Hłudna. Było to już czwarte działanie w ramach otrzymanego dofinansowania ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Narodowego Centrum Kultury. Otrzymane środki finansowe z programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne oraz wielomiesięczna współpraca pozwoliła dotychczas zrealizować piękne działania z udziałem społeczności lokalnej.
Słoneczna pogoda sprzyjała zorganizowanym warsztatom oraz przedstawieniu. Wszystkie atrakcje odbywały się w niezwykłej atmosferze pikniku rodzinnego. Obecne było rękodzieło oraz przeszła tradycja tworzona jeszcze przez naszych przodków. Akcenty folkloru oraz dziedzictwa kulturowego przeplatały się z elementami komedii, a wszystko to pośród wyjątkowej inscenizacji oraz społeczności lokalnej, która aktywnie uczestniczy w realizowanym projekcie Prom Do Kultury
Gratulujemy zaangażowania w działania na rzecz wspólnego dobra i dziękujemy za dotychczasową współpracę, a już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Środowiskowego Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach od godziny 14:00, gdzie weźmiemy udział w kolejnej inicjatywie pn. „Otwórzmy się na siebie”.
Back to top