– Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W konkursie plastycznym wzięło udział ponad 20 dzieci z terenu naszej gminy. Tematem konkursu było: “Moje wymarzone wakacje na…”. Do Bibliotek wpłynęły piękne,kolorowe prace. Wszystkie były bardzo pomysłowe,oryginalne,wykonane różnymi technikami. Komisja oceniająca stanęła przed trudnym zadaniem,musiała wybrać te najpiękniejsze. Brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracach. Ostatecznie po długich dyskusjach, komisja w składzie :

Agnieszka Sawczak ? nauczyciel plastyki

Danuta Kusińska ? kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Nozdrzcu z siedzibą w Warze

Irena Kipisz ? pracownik Biblioteki Publicznej w Hłudnie

Małgorzata Habrat ? pracownik Biblioteki Publicznej w Siedliskach

Nagrodziła następujące prace:

Młodsza grupa

I miejsce ? Amelia Kulon ? plecak Puma

II miejsce ? Martyna Majdańska

III miejsce ? Kacper Sarnicki

IV miejsce ? Kinga Cichocka

Starsza grupa

I miejsce ? Kacper Ryndak ? odtwarzacz mp3

II miejsce ? Sylwia Kurdziel

III miejsce ? Karolina Misiewicz

IV miejsce ? Paulina Sycz

Wyróżnienia: Kinga Komada, Oliwer Kulon

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórcze działania. Prace podziwiać można na wystawie   w Bibliotekach. Zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki w swojej miejscowości.