– Warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami.???????? Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Wesołej zorganizowała dwudniowe warsztaty o tematyce wielkanocnej, aby wprowadzić dzieci w klimat nadchodzących świąt. Mali czytelnicy zapoznali się ze zwyczajami oraz tradycjami, które towarzyszą świętom wielkanocnym.???????????????? Podczas warsztatów uczestnicy mieli możliwość wykorzystania różnorodnych materiałów, aby stworzyć unikatowe ozdoby. Atmosfera była bardzo przyjazna i pełna pozytywnej energii. Efekty pracy są imponujące – powstałe koszyczki, kartki i jajka są barwne, pomysłowe i niepowtarzalne.???????????? Warsztaty w bibliotece to nie tylko wspaniała okazja do spędzenia czasu w kreatyny sposób, ale także sposób na rozwijanie umiejętności manualnych i artystycznych.☺️????????????????????