– Zakończenie “Zimowych szeptanek”

Uroczyście zakończyliśmy II edycję ,,ZIMOWYCH SZEPTANEK” w Bibliotece Publicznej w Siedliskach. Ogromnie nas ucieszył fakt, iż po mimo wielu obowiązków nasi goście Pan Stanisław Żelaznowski Wójt Gminy Nozdrzec oraz Pan Adrian Skubisz Przewodniczący Rady Gminny byli z nami wtorkowego wieczoru. Wspólnie spędzony czas, pełen niespodzianek i radości był znakomitą okazją do wsłuchania się w szeptane opowieści o Kubusiu Puchatku oraz Królu Kazimierzu Wielkim. Dziękujemy za wyjątkowy wieczór i ufundowaną nagrodę dla dzieci w formie wyjazdu do Centrum Zabaw “FANTAZJA” w Rzeszowie. Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom oraz wyjątkowym gościom za spotkania, czas oraz każde miłe słowo. Razem tworzymy to wyjątkowe miejsce jakim jest Biblioteka.