– Zbieranie jajek wielkanocnych

Dzięki pomysłowi i zaangażowaniu rodziców, mamy za sobą I edycję „ZBIERANIA JAJEK WIELKANOCNYCH” ????????????Piękna wiosenna pogoda sprawiła, że spotkanie okazało się wyjątkowe i dało ogrom radości! Każdy mógł wykonać kreatywną pracę z wielkanocnym motywem, skorzystać z sesji zdjęciowej oraz wziąć udział w losowaniu nagród ???? Na zakończenie spotkania odwiedził nas sympatyczny aktor Marek Pyś ,który w aktorski sposób recytował wiersze i rozbawił dzieci nie tylko dzieci. W związku z tym, że zebraliśmy się tak licznie w konsultacji z Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury chcemy zrobić II edycję „ZBIERANIA JAJEK WIELKANOCNYCH” przy Bibliotece Publicznej w Siedliskach dla wszystkich z terenu Gminy Nozdrzec. RADOSNEGO ALLELUJA!!!????????????????